Search / Keresés...

2010. január 13., szerda

Elköltözök

Sziasztok hűséges olvasóim:) bár fogalmam sincs, hogy mennyien olvastátok ezt a sok betüt?! A lényeg, hogy van egy rossz hírem! Elköltözök:( Nem fizikailag, hanem virtuálisan! Ma megvettem a www.demenyzo.hu domain nevet:) Ami egy nagy filózásom eredménye volt. Nem fogom törölni magamat innen, talán ide is felteszek majd dolgokat még. Nemtom pontosan! De lényeg, hogy 16 nap és elkészül a www.demenyzo.hu domain nevem, és akkor már oda fogok írni, illetve oda bármit feltudok tenni! De addig is itt vagyok!!! .)

5 megjegyzés:

  1. ha elköltözöl, melivel továbbra is olvasni fogunk :) [meli nemtudott kommentet irni, mert nem engedte.. mert szar a gép, meg minden,mert infón ülünk..^^ ]

    VálaszTörlés
  2. pedigmárazthittemfizikálisanés O_o" fejem volt XD denem ^^

    VálaszTörlés
  3. hümm.. csak legyen rajta rss feed!^^ :D amúgy. mekkora tárhelyed lesz? :P

    VálaszTörlés
  4. még nem saját tárhelyem lesz, hanem a church tárhelyét fogom használni. 5Gb-os tárhelyből csak 1,2Gb használt a tárhelyből. szóval van még hely bőven! de majd veszek sajátot. az is 5gb-os lesz!

    VálaszTörlés
  5. awwwwwwww! tök király! :) aztaaaaa... majd veled költözöm ;)

    VálaszTörlés