Search / Keresés...

2010. január 27., szerda

Félévi & Sznóbórd


hát mostanában nem nagyon voltam itt, ennek több oka is van, már csak néhány nap és lesz saját blogom. másik, hogy szétment az asztali gépem! de többnyire minden blogot olvastam, még akkor is ha nem írtam kommentet. mindenkinek gratulálok a félévihez! Sokkal jobb a tiétek, mint anno az enyém volt.

Ma voltam sznóbórdozni Eplénybe. Most voltam először ott, de biztos nem utoljára, mert elég jó hely! főleg, hogy fehérvártól 45 km. reggel 9-17-ig volt jegyem a felvonóra. végig csúsztam az egész időt minusz 12 fokban. fura volt, mert nem fáztam. itt van oldalt egy kép is! bátyám a másik fickó mellettem.

u.i: egy csaj sznóbórdon iszonyat dögös:) kivéve az a 200 kilós csaj... :p

a lényeg, hogy jó volt végre ma kikapcsolódni.


Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése